02 12 2017

Co grają w kinie?

02.12.2017, godz.: 10:15
Co grają w kinie?
Fot. Filmweb

Na najbliższe dni grodziskie kino przygotowało trzy tytuły: polską „Cichą noc”, amerykańską superprodukcję „Liga Sprawiedliwości” i zbierającą świetne recenzje animację „Coco”.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Cicha noc”
Adam pracuje na co dzień zagranicą. W Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza rodzinny dom na polskiej prowincji. Początkowo nie zdradza prawdziwych powodów wizyty, ale z biegiem czasu powoli wprowadza krewnych w realizację swoich planów. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.
Występują: Dawid Ogrodnik, Tomasz Ziętek, Maria Dębska

„Liga Sprawiedliwości”
Najnowszy film z uniwersum DC Comics. Tym razem Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg i Flash łączą siły, aby powstrzymać gwiezdnego potężnego tyrana Steppenwolfa, któremu przed wiekami udało się ujść z życiem po ataku Doomsdaya. Tego samego Doomsdaya, którego powstrzymanie kosztowało Supermana życie.
Występują: Ben Affleck, Amy Adams, Gal Gadot, Ezra Miller

„Coco”
Dwunastoletni meksykański chłopiec imieniem Miguel uwielbia muzykę, choć w jego rodzinie jest ona zakazana. Marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza i zamierza udowodnić swój talent, a przy okazji rozwiązać rodzinną tajemnicę.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi