11 01 2019

Awaria na kolei

11.01.2019, godz.: 15:50
Awaria na kolei
Fot. Piotr Antos

W piątkowe popołudnie doszło do awarii na dalekobieżnej linii średnicowej. Część składów pospiesznych kierowanych jest na tory podmiejskie co powoduje opóźnienia niektórych kursów m.in. Kolei Mazowieckich.

Do awarii doszło w rejonie stacji Warszawa Centralna. Pękła tam szyna i część pociągów dalekobieżnych została pokierowana na tory podmiejskie. W związku z tym składy Kolei Mazowieckich kursujące m.in. do Grodziska mogą być opóźnione od kilku do kilkunastu minut.

Jak podaje serwis PortalPasażera.pl, obecnie opóźnienia (do 10 minut) mają trzy składy KM na kursujące na linii Warszawa – Skierniewice.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi