reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

04 2022

Zielone światło dla rozbudowy basenów w Strzeniówce


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Fot. Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy NadarzynZielone światło dla rozbudowy basenów w Strzeniówce - Grodzisk News


Rusza rozbudowę kompleksu basenów miejskich w Strzeniówce. Gmina Nadarzyn przekazała wykonawcy plac budowy.


Ostatnie formalności związane z rozbudową obiektu znajdującego się przy ul. Działkowej już zostały załatwione i rusza realizacja inwestycji. Jak poinformował wój gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński magistrat otrzymał już pozwolenie na budowę ze Starostwa Powiatowego w Pruszkowie i przekazał już plac budowy wykonawcy. Jak zapewnia włodarz, wszystko będzie gotowe na początku czerwca.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A co nowego pojawi się w Strzeniówce? Zamówienie obejmuje m.in. dobudowę dodatkowej, atrakcyjnej zjeżdżalni wodnej, modernizację stacji uzdatniania wody wraz z podgrzewaniem jacuzzi i brodzika. Dostęp do basenów będą miały również osoby niepełnosprawne. Jednak to nie wszystko. – Nie bez znaczenie jest także budowa kolejnej plaży o podłożu piaszczystym. Wsłuchując się w głosy użytkowników, tym razem będzie miała ona naturalny cień, ponieważ duża część drzew zostanie zostawiona. Ostatnia również oczekiwana przez mieszkańców zmiana to szafki depozytowe, które zostaną zainstalowane na naszym obiekcie – napisał w mediach społecznościowych wójt Dariusz Zwoliński.

Ile to wszystko będzie kosztowało gminę? Przetarg wygrała firma Timber Project z Warszawy, która w ubiegłym roku wybudowała ten kompleks. Złożyła ofertę na niecałe 1,59 mln zł.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Czy Multisport jest akceptowany na basenach?

P.K
29-04-2022 09:24


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.