reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

29

04 2024

Zamkną skrzyżowanie w centrum Grodziska


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Trwa przebudowa ulicy Żwirki i Wigury w Grodzisku Mazowieckim. W związku z kolejnym, etapem prac za tydzień ma zostać zamknięte skrzyżowanie ulic Żwirki i Wigury oraz Hynka.


Przebudowa ulicy Żwirki i Wigury ruszyła w pierwszej połowie marca. Prace są już bardzo zaawansowane, ułożono już m.in. nowy chodnik z jasnej kostki od strony Zespołu Szkół Nr 1. Natomiast za tydzień prace będą wymagały zamknięcia skrzyżowania znajdującego się właśnie przy tej placówce edukacyjnej – Żwirki i Wigury oraz Hynka, która stanowi dojazd do okolicznych bloków.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O utrudnieniach poinformował dziś grodziski magistrat. – W związku z prowadzonym remontem ul. Żwirki i Wigury w Grodzisku Mazowieckim w dniach 6–7.05.2024 r., w godzinach 7.00–17.00 skrzyżowanie ul. Żwirki i Wigury z ul. Hynka będzie zamknięte. Przepraszamy za utrudnienia – czytamy w komunikacie.

Zamkną skrzyżowanie w centrum Grodziska - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.