reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

02 2022

Kompleks basenów w Strzeniówce z nowymi atrakcjami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Fot. Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy NadarzynKompleks basenów w Strzeniówce z nowymi atrakcjami - Grodzisk News


Blisko 1,6 mln zł ma kosztować rozbudowa kompleksu basenów miejskich w Strzeniówce. Inwestycja ma być gotowa przed startem sezonu.


Budowa basenów w Strzeniówce była strzałem w dziesiątkę. Obiekt znajdujący się na terenie gminy Nadarzyn niemal każdego dnia przyciągał tłumy. Do startu sezonu letniego w tym roku ma on wzbogacić się o dodatkowe atrakcje. – Wsłuchując się w Państwa uwagi i sugestie w ramach prac gwarancyjnych usunęliśmy nieliczne „niezbędne” usterki, a przede wszystkim zaplanowaliśmy nowe atrakcje – poinformował wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński w mediach społecznościowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zamówienie obejmuje m.in. dobudowę dodatkowej zjeżdżalni wodnej, modernizację stacji uzdatniania wody wraz z podgrzewaniem wanny i brodzika oraz powiększenie kompleksu o teren zieleni. Dostęp do basenów będą miały również osoby niepełnosprawne.

Gmina Nadarzyn otworzyła już oferty w przetargu na tę inwestycję. Do przetargu stanęła jedna firma, która złożyła ofertę na niecałe 1,59 mln zł. Gmina zamierzała wydać nie więcej niż 1,5 mln zł, ale oferta zostanie zaakceptowana. – Na te wszystkie prace przewidzieliśmy 1,5 mln złotych. Niestety do przetargu stanęła tylko jedna firma, która zaproponowała kwotę wyższą o prawie 90.000 złotych. Chcąc rozstrzygnąć przetarg i zdążyć z pracami przed rozpoczęciem nowego sezonu Rada Gminy zdecydowała się na dzisiejszej sesji na na wprowadzenie zmian w budżecie – zaznaczył Dariusz Zwoliński.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 15 maja 2022 r.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.