TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

06 2022

Jest termin otwarcia basenów w Strzeniówce


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Kolejny sezon letni przed nami, a to oznacza otwarcie rozbudowanego kompleksu basenów w Strzeniówce w gminie Nadarzyn.


Otwarty w ubiegłym roku kompleks basenów w Strzeniówce okazał się być strzałem w dziesiątkę. Obiekt przyciągał mnóstwo chętnych do spędzenia czasu na terenach rekreacyjnych przy ul. Działkowej. W tym roku na tym terenie dobudowano m.in. dodatkową atrakcyjna zjeżdżalnię wodną, zmodernizowano stację uzdatniania wody wraz z podgrzewaniem jacuzzi i brodzika, a także pojawiły się udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, czy szafki depozytowe, o które dopominali się użytkownicy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kiedy chętni będą mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji kompleksu basenów? Okazuje się, że już w ten weekend. Gminny Ośrodek Sportu w Nadarzynie poinformował, że 11 czerwca odbędzie się otwarcie nowego sezonu. Tego dnia baseny będą czynne od godz. 10.00 do godz. 18.00.

Dorośli wejściówki nabędą w cenie 40 zł (20 zł z „Kartą Nadarzyniaka”), dzieci powyżej siódmego roku życia – w cenie 15 zł, studenci do 26. roku życia – 20 zł (10 zł z „Kartą Nadarzyniaka), a emeryci i renciści – w cenie 15 zł. Ponadto użytkownicy mogą liczyć na 50 proc. zniżki w przypadku wejścia na kompleks w godzinach 17.00–19.00. Pełny cennik znajduje się poniżej.

Jest termin otwarcia basenów w Strzeniówce - Grodzisk News
Jest termin otwarcia basenów w Strzeniówce - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.