TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

05 2024

Grodziska Sparta gotowa do walki o awans! Z kim i kiedy zagra w turnieju finałowym?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/UKS Sparta - II Liga Mężczyzn Grodziska Sparta gotowa do walki o awans! Z kim i kiedy zagra w turnieju finałowym? - Grodzisk News


Jak burza idą przez cały sezon siatkarze Sparty Grodzisk Mazowiecki. Nie zwolnili tempa także w fazie play-off, w której pokonują kolejnych rywali i awansowali do turnieju finałowego. To już ostatni etap na drodze do upragnionego awansu do pierwszej ligi. O dwa premiowane miejsca zawalczą cztery najsilniejsze zespoły w bieżących rozgrywkach.


Turniej rozegrany zostanie od 10 do 12 maja w Toruniu, a oprócz Sparty wystąpią w nim gospodarze finałowego turnieju – CUK Anioły Toruń. Zespół z Miasta Kopernika podobnie, jak ekipa z Grodziska, wygrał wszystkie trzy spotkania w półfinałowych zawodach i wydaje się najpoważniejszym przeciwnikiem Spartiatów w walce o jedno z miejsc premiowanych awansem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pozostałe dwie drużyny finalistów również jednak będą wymagającymi rywali, zwłaszcza że w finalnie poziom z założenia jest wyrównany, a o wyniku decydować będzie przede wszystkim odporność psychiczna przy wykonywaniu akcji i trzeźwość umysłu w doborze poszczególnych zagrań.

Sparta nieraz w tym sezonie pokazywała jednak, że umie odpowiadać rywalowi, który w pierwszy momencie potrafił ją czymś na boisku zaskoczyć. Na początek, w piątek podopieczni Tomasza Rosy zagrają właśnie z gospodarzami turnieju – Aniołami Toruń. Ten mecz 10 maja o godz. 19.00. Wcześniej – o 16.30 – cały turniej otworzy starcie drużyn CM Soleus KS Radzieniec i Avia Solar Sędziszów Małopolski.

Następnego dnia Spartiaci o godz. 16.00 zagrają z ekipą z Radzieńca, którą pokonali podczas turnieju półfinałowego w Krakowie. Wreszcie, w niedzielę podopieczni Tomasza Rosy staną naprzeciwko drużyny z Sędziszowa. Ów mecz rozpocznie się o godz. 13.00.

W internecie zaś ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na mecze w Toruniu. Po szczegóły odsyłamy na Facebooka siatkarskiej Sparty.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.