reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

12 2015

Budowa Park of Poland ruszy wiosną?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Budowa Park of Poland ruszy wiosną? - Grodzisk News


Jest szansa na to, że budowa parku rozrywki Park of Poland w okolicach Mszczonowa w końcu ruszy. Stanie się tak jeżeli planów nie pokrzyżują sprawy proceduralne.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Park of Poland to ma być pierwszy tak duży park rozrywki w Polsce i Europie Wschodniej. Inwestor wykupił pod tę inwestycję 200 ha ziemi. W pierwszym etapie zostanie wybudowany aquapark z mnóstwem atrakcji. Znajdą się tam m.in. basen w stylu wyspy tropikalnej, duża strefa zdrowia, centrum Galaxy z kompleksem zjeżdżalni dla gości od najmłodszych do młodzieży, a także dorosłych lubiących mocne wrażenia. Inwestorem jest Global City Holdings, znany z inwestowania w Polsce. Firma ta jest bowiem właścicielem sieci multipleksów Cinema City.

Wizualizacja_Park_of_Poland2

Budowa miała ruszyć w połowie roku, jednak do tej pory na tych terenach dzieje się niewiele. Wielu mieszkańców obawiało się, że plany budowy Park of Poland spotkał podobny los co mający powstać pod Grodziskiem Adventure World Warsaw. Władze Mszczonowa jednak uspokajają. ? Inwestycja ruszy na pewno, jak tylko uporamy się m.in. ze sprawami związanymi z decyzją środowiskową. Jest jednak szansa, że budowa ruszy już na wiosnę. Jeżeli tak by się stało to najpóźniej za dwa lata pierwsi goście odwiedzą nowy park wodny ? mówi nam Józef Grzegorz Kurek, burmistrz Mszczonowa.

Aquapark powstanie na terenie około 20 ha. Wartość inwestycji jest szacowana na 100 mln euro.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Zobaczymy czy to nie kolejny niewypał.
Henk


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.