25 02 2020

Kto wygrał wejściówki na Dżem? Już wiemy. Nadal także w sprzedaży

25.02.2020, godz.: 19:01
Kto wygrał wejściówki na Dżem? Już wiemy. Nadal także w sprzedaży
fot. Mat. organizatora

Na dobry początek tygodnia rozdajemy kolejne wejściówki na grodziski występ Dżemu. Do wygrania będą dwa podwójne zaproszenia. Warto również kupić bilety i zaplanować energetyczny wieczór w gronie znajomych i innych fanów dobrej muzyki.

Do przychodzenia na koncerty Dżemu nikogo nie trzeba specjalnie zachęcać, bo i tak wszystkie obiekty, w których grają na ogół wypełniają się po brzegi. Wśród grodziskiej społeczności zainteresowanie ich występem również będzie ogromne, tym bardziej, iż pamiętamy frekwencję w hali przy ul. Westfala, gdy Dżem zagrał tam w 2015 roku.

Marcowy koncert zapowiada się ekscytująco nie tylko ze względu, na najwyższy poziom muzyczny, do którego zespół przez dziesiątki lat scenicznej obecności przyzwyczaił fanów. – Zespół zaplanował również wyjątkowe pokazy wizualne na specjalnym telebimie ustawiony przy scenie – mówi Maciej Ratyński z Agencji RATevents organizującej grodziski koncert.

– Występ Dżemu w piątek trzynastego, wbrew uczyni ten dzień szczęśliwym dla wszystkich entuzjastów koncertowego brzmienia – mówi z przekonaniem Maciej Ratyński.

KONKURS
Podwójne zaproszenia zdobędą dwie osoby, które dziś 24 lutego, punktualnie o 11.00 jako pierwsze przyślą maila pod adresem: info@grodzisknews.pl o treści „Dżem w Grodzisku”.

W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy 25 lutego.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

Podwójne bilety na marcowy występ Dżemu wygrali pan Maciej Lubaczewski i pani Aleksandra Kańczugowska. Gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się telefonicznie.

Trwa także sprzedaż biletów TUTAJ. Radzimy nie zwlekać z zakupem, gdyż wejściówki na koncerty Dżemu na ogół rozchodzą się bardzo szybko.

Materiały organizatora
2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Kto wygrał wejściówki na Dżem? Już wiemy. Nadal także w sprzedaży”

  1. K pisze:

    O której i gdzie będą wyniki konkursu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata