TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

07

06 2021

Żyrardów: Znów padły strzały. Przy tej samej ulicy co w czwartek


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsŻyrardów: Znów padły strzały. Przy tej samej ulicy co w czwartek - Grodzisk News


W Żyrardowie znów padły strzały z broni palnej. Wiemy, że strzelano na tej samej ulicy, przy której zginął w czwartek 20-latek.


W nocy środy na czwartek w Żyrardowie przy ul. Mielczarskiego doszło do strzelaniny, w której zginął 20-letni mężczyzna. Wczoraj poinformowaliśmy o zatrzymaniu dwóch osób mogących mieć związek ze zdarzeniem więcej tutaj. W niedzielne popołudnie znów jednak padły strzały. – Mogę potwierdzić, że w niedzielę między godzinami 15.00 a 16.00 na jednej z ulic Żyrardowa oddano strzały z broni palnej. Nikt nie został ranny. Policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora. Nic więcej nie mogę powiedzieć w tej sprawie. O szczegóły należy pytać prokuraturę – mówi nam sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zapytaliśmy więc w prokuraturze... – Ze względu na dobro śledztwa nic nie możemy powiedzieć w tej sprawie – powiedział nam prok. Marek Litkowski, zastępca prokuratora rejonowego w Żyrardowie.

Na miejscu oprócz żyrardowskich policjantów i prokuratury, byli m.in. funkcjonariusze z z Wydziałów Kryminalnego i Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu oraz specjalistów z balistyki z Laboratorium Kryminalistycznego KWP z siedzibą w Radomiu.

Do sprawy wrócimy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.