reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

11 2023

Zwycięstwo z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Pogoń nadal liderem tabeli


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Zwycięstwo z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Pogoń nadal liderem tabeli - Grodzisk News


Pogoń kontynuuje bardzo dobrą passę w rozgrywkach piłkarskiej trzeciej ligi. Podopieczni Marcina Sasala pokonali na wyjeździe Lechię Tomaszów Mazowiecki 2:0, a dzięki temu zwycięstwu będą na pozycji lidera tabeli co najmniej do marca.


Przed meczem z Lechią Pogoń miała na koncie sześć kolejnych meczów bez porażki, w tym dwie ostatnie, niezwykle efektowne wygrane – 6:0 z Pilicą Białobrzegi oraz 7:2 z Unią Skierniewice. Trzynaście strzelonych goli w dwóch pojedynkach musiało robić wrażenie na Lechii, która po bardzo mocnym początku sezonu od kilku kolejek tkwi w kryzysie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Mimo to drużyna z Tomaszowa Mazowieckiego miała nadzieję na przełamanie przed własną publicznością. Pogoń miała jednak inne plany. Od pierwszych minut to czerwono-biali – choć akurat w tym meczu w ciemnych strojach – mieli inicjatywę i tworzyli sobie sytuacje podbramkowe.

W 26. minucie Dominik Gedek dostał piłkę na wolne pole, oddał strzał, ale tak bardzo niecelny że piłka toczyła się wzdłuż linii końcowej i nie wyszła poza boisko. Dopadł do niej Nikodem Niski dograł do Damiana Jaronia, ale ten trafił tylko w boczną siatkę. Pogoń cały czas wywierała presję, a Lechia umiejętnie się broniła. Pierwszy celny strzał gospodarze oddali w 29. minucie.

Mimo przewagi, Pogoń nie potrafiła zamienić jej na gola. W drugiej połowie pomogli jednak rywale, a konkretnie Michał Mikołajczyk, który w 56. minucie zaliczył trafienie samobójcze. Wynik na 2:0 ustalił zaś Aleksander Gajgier.

Dzięki temu zwycięstwu Pogoń pozostanie na szczycie tabeli przez kilka miesięcy. Do ligowych zmagań powróci w marcu.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.