reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

02

02 2024

Zwycięstwo Kaśnikowskiego w Pucharze Daviesa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Polski Związek TenisowyZwycięstwo Kaśnikowskiego w Pucharze Daviesa - Grodzisk News


Tenisista CKT Grodzisk Mazowiecki Maks Kaśnikowski wygrał z Chumojunem Sultanowem z Uzbekistanu i dał Polakom drugi punkt w Pucharze Daviesa. W pierwszym pojedynku Hubert Hurkacz pokonał Siergieja Fomina.


Reprezentacja Polski tenisa ziemnego w hali Humo Arena w Taszkiencie rywalizuje z drużyną Uzbekistanu w ramach Pucharu Daviesa. W pierwszym pojedynku zmierzyli się: ósmy tenisista świata Hubert Hurkacz oraz zajmujący 665. pozycję w rankingu ATP Siegiej Fomin. Polak od pierwszych wymian pewnie utrzymywał własne podanie, a także wywierał presję na serwisie rywala i ostatecznie pewnie pokonał Fomina 6:2 i 6:1.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W drugim dzisiejszym starciu Polski z Uzbekistanem mierzyli się Maks Kaśnikowski (ATP – 271) grający na co dzień w grodziskim CKT oraz Chumojun Sultanow (ATP – 330). Kaśnikowski szybko odskoczył na 3:1 z przewagą jednego „breaka”, ale rywal się otrząsnął i doprowadził do wyrównania. Jednak Sułtanow stracił sześć kolejnych gemów, do 0:3 w drugim secie. W tym momencie Maks stracił jedynego gema w drugim secie na 1:3, a jego losy i całego meczu rozstrzygnął zdobywając trzy następne gemy.

Dwa zwycięstwa oznaczają, że już tylko jednego punktu brakuje reprezentacji Polski do awansu do Grupy Światowej I rozgrywek o Puchar Davisa. Jutro o godz. 9.00 czasu polskiego pojedynek deblowy, w którym wystąpi inny zawodnik CKT Grodzisk Mazowiecki: Jan Zieliński. Zmierzą się pary Fomin/Szin – Hurkacz/Zieliński.

Siergiej Fomin – Hubert Hurkacz 2:6, 1:6
Chumojun Sultanow – Maks Kaśnikowski 3:6, 1:6


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.