TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

09 2021

Zwłoki mężczyzny w grodziskim pustostanie


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsZwłoki mężczyzny w grodziskim pustostanie - Grodzisk News


W jednym z grodziskich pustostanów przy ul. Harcerskiej w niedzielne popołudnie znaleziono zwłoki mężczyzny w wieku około 50 lat. Śmierć nastąpiła najprawdopodobniej z przyczyn naturalnych.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Informacje o przykrym odkryciu napłynęły do służb po godz. 15.00. – Dokładnie o 15.11 otrzymaliśmy zgłoszenie o odnalezieniu zwłok ludzkich w pustostanie przy ul. Harcerskiej 6. Po dojeździe strażaków na miejsce było już tam pogotowie medyczne, które przy naszej pomocy weszło do środka – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Na miejscu potwierdzono obecność ciała mężczyzny w wieku około 50 lat, z widocznymi plamami opadowymi i w stanie stężenia pośmiertnego. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi policja – dodał Stefaniak.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Grodzisk dobry adres

adam
06-09-2021 14:27

ta gmina i miasto to porażka

Jadwiga
06-09-2021 15:43

Grodzisk to miasto z przyszłością, już nie mogę się doczekać kiedy zmienię us gm :D.

buiuiiiii
06-09-2021 17:55

jeszcze wiecej sklepów na deptaku z alkoholem, i jeszcze wiecej libacji z tym alkoholem na klombach na deptaku, a w niedzielę jak już zakupi sie alkohol to legalnie siedzą z butelkami w ogródku "lodowym " i popijawa trwa w najlepsze! Wczoraj, deptak od koło godziny 15! czy ten monitoring przy deptaku nie działa!? Dlaczego straż miejska nie pracuje w weekend w patrolach pieszych na deptaku?

Hubert
06-09-2021 20:50

"strażacy miejscy" mają każdy weekend wolny.Przecież oni tak ciężko pracują od poniedziałku do piątku,widać to na Grodziskich ulicach ,przeważnie siedzą w samochodach bardzo mocno "znużeni swoją pracą.................

weekendowa flaszeczka
07-09-2021 08:50

Straż była na dożynkach i robiła klakę, bo z mieszkańców przyszli tylko ci, co musieli służbowo i ci, co liczyli na darmowe buły.

Fanboy Zielonego Betonu
07-09-2021 08:56

ŻYCZYMY JEDNAK DUŻO ZDROWIA I WIĘCEJ UŚMIECHU NA CO DZIEŃ.

opty miś ci
07-09-2021 12:54

A ci mi nicka podkradasz ;-)
Swoją drogą to trochę wstyd na tym naszym deptaku. Wygląda zupełnie jak okolica Dworca Centralnego.
Z drugiej strony szkoda tych ludzi - dla mnie szczególnie przykro patrzeć na takie zapijaczone kobiety.
Może by trochę ze strony miasta zadbać o prewencję alkoholową nie tylko poprzez wysiedlenia z centrum do gett typu Chlebnia.

też Hubert
07-09-2021 13:42

do też Hubert, wysiedlenia nic nie dają, oni tu przychodzą i siedzą, i leżą całe lato i ciepłą jesień na klombach deptakowych, inna sprawa, że przybyło tu ludności a Policji jakby nie było widać na deptaku dniami czasem w ogóle, z Książenic np, zrobiło się miasteczko, wjeżdżając do Książenic od Radonic (chyba tak się nazywa miejscowość), takim przesmykiem przez las (już wybetonowanym i poszerzonym kosztem przyrody) kamery witają!!! I jadąc do Książenic można spotkać sporo patroli obydwu służb. Nie ma się co dziwić, że na deptaku jest mało Policji. Jest to ze szkodą dla centrum miasta, ludzie w weekend nie chcą chodzić z dziećmi na lody, bo aż strach, tak jak w ostanią niedzielę. Na deptaku zdrowa popijawa. Inna sprawa to sprzedawanie już pijanym panom alkoholu w sklepach!!! Dlatego lepiej pojechać w weekend do Warszawy albo trochę dalej gdzie jest zielono i spokój. W sumie w betonie nie ma co siedzieć.

Hubert
07-09-2021 14:53

Beton betononem, ale za to są ładne murale w szczególności ten przy stacji PKP z napisem "miasteczko grodzisk" po hebrajsku.

zsl wiecznie żywy
10-09-2021 16:01

Policji jest za mało, gmina się "rozciągnęła" jeżdżą do tych książenic, ale też za międzyborów, grądy - mam tam działkę, to wiem. Gdyby było więcej Policji na deptaku, może tych, co popijają w klombach byłoby mniej. Za dużo też tych sklepów z alkoholami a za mało Policji!

Janusz
08-09-2021 15:32
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.