TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

05 2023

Zwłoki mężczyzny przy torach w Jaktorowie-Kolonii. Na miejscu policja i prokurator


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZwłoki mężczyzny przy torach w Jaktorowie-Kolonii. Na miejscu policja i prokurator - Grodzisk News


Przy torach linii skierniewickiej w Jaktorowie-Kolonii znaleziono dziś rano zwłoki mężczyzny. Na miejscu trwają czynności policji pod nadzorem prokuratora. W związku z nimi ruch pociągów w obu kierunkach jest utrudniony.


O przykrym znalezisku policję zawiadomili przechodnie. – Tuż po godz. 6.00 otrzymaliśmy zawiadomienie od świadków, że przy torach kolejowych na ul. Żyrardowskiej w miejscowości Jaktorów-Kolonia leżą zwłoki mężczyzny – wyjaśnia asp. sztab Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejscu znalezienia ciała wkrótce pojawiły się służby, w tym policja wyjaśniająca okoliczności, w jakich mogło dojść do śmierci tego człowieka oraz prokurator, który nadzoruje działania policyjne. – Na ten moment ustalamy okoliczności na miejscu zdarzenia. Za wcześnie jest by mówić o jakim jakimkolwiek scenariuszu, na przykład o potrąceniu przez pociąg – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.

Do czasu zakończenia czynności pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami na kolei.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

O przykrym "znalezisku"? To niezwykle niefortunne sformułowanie, tego pana poszukiwała rodzina. Przekazuję wyrazy współczucia dla rodziny i życzę więcej wyczucia dla redaktorów portalu

Ola
25-05-2023 13:22

Bardzo słuszna uwaga. Osoba, która napisała tę wiadomość powinna przeprosić zwłaszcza najbliższych zmarłego , a następnie poszukać sobie innego zajęcia.

Col.
25-05-2023 23:10

no wlasnie. jakie ,,znalezisko,,kto to pisze?

hhh
26-05-2023 01:01
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.