TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

05 2021

ZWiK zapowiada wyłączenie wody


Grodzisk News


foto: PixabayZWiK zapowiada wyłączenie wody - Grodzisk News


Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji zaplanował na najbliższy wtorek wyłączenie wody w kilku miejscowościach.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Na 1 czerwca grodziscy wodociągowcy zaplanowali prace na sieci w okolicznych wsiach. W godzinach od 8.00 do 14.00 zaplanowano wyłączenie wody w Kozerach Nowych od ul. Popławskiej nr 79 do Kraśniczej Woli i Kraśniczej Woli od nr 24 do Izdebna Nowego 1. Natomiast w godzinach 8.00–16.00 wodę wyłączą w Chrzanowie Dużym od nr 31 do Chlebni i w Chlebni od nr 1 do 49.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Możliwe, że przerwy w dostawie wody będą krótsze, jeśli ekipy techniczne ZWiK-u wyrobią się z robotami szybciej. ZWiK prowadzi prace na sieci wodociągowej regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

to moze by tak przy okazji Zwik zrobiłby coś z jakością tej wody w Grodzisku, w czajniku po każdym gotowaniu wytrąca się osad, twarz szczypie, i cała skora po kąpieli, ile by nie wsmarowywać emolientow w ciało tule wsiąknie.... co to za okropna jakość wody? to już tyle lat nic z tym nie robicie!
mieszkanka


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.