27 03 2017

ZWiK wyłączy wodę w Książenicach

27.03.2017, godz.: 13:01
ZWiK wyłączy wodę w Książenicach
fot. Pixabay

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji kontynuuje konserwację gminnej infrastruktury wodociągowej. Dlatego też szykuje kolejne wyłączenie wody. Tym razem w czwartek 30 marca. 

Przerwę w dopływie kranówki odczują mieszkańcy posesji znajdujący się w Książenicach, konkretnie zaś przy ul. Na Skraju. Wodociągowcy wyjaśniają, że planowane działania wymagają odcięcia wody na całej ulicy.

Wyłączenie nastąpi w godzinach od 8.00 do 14.30

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji kontynuuje konserwację gminnej infrastruktury wodociągowej. Dlatego też szykuje kolejne w ostatnim czasie wyłączenie wody.

Niewykluczone jednak, że dostęp do bieżącej wody zostanie przywrócony szybciej, jeśli wodociągowcy prędzej uwiną się z pracami.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.