11 08 2015

ZWiK: W Grodzisku wody nie zabraknie

11.08.2015, godz.: 17:01
ZWiK: W Grodzisku wody nie zabraknie
fot. ZWiK

Upały utrzymują się w najlepsze, stan zbiorników wodnych są bardzo niskie, a w całym kraju pojawiły się ograniczenia w dostawie prądu. Część mieszkańców Grodziska obawia się, że wkrótce mogą pojawić się ograniczenia w dostępie do bieżącej wody dla mieszkańców. Czy rzeczywiście jest się o co martwić? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Od kilku dni do naszej redakcji zaczęły napływać maile od zaniepokojonych grodziszczan. W swej korespondencji nasi czytelnicy twierdzili, że „słyszeli o możliwości ograniczenia dostaw wody do ich domów”. Ostatnia wiadomość utrzymana jest w podobnym tonie.

– Jestem pracownikiem jednego z dużych zakładów pracy w Grodzisku Mazowieckim. Wśród załogi rozeszła się niebezpieczna plotka że ze względu na panującą temperaturę będzie odcięty dopływ wody do odbiorców indywidualnych. Powstały głosy, że trzeba zacząć kupować większe ilości wody w sklepach, aby przygotować się na najgorsze. Czy możecie sprawdzić te pogłoski? – dopytuje czytelnik Rafał.

Informację weryfikujemy więc u źródła, czyli w grodziskim Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji. – Nie przewidujemy żadnych przerw w dostawie wody. Nie mamy problemów ani z jej ilością, ani z ciśnieniem. Cały czas monitorujemy sytuację i nic nie wskazuje na to, aby wody miało zabraknąć – uspokajają pracownicy ZWiK-u.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata