23 11 2019

ZWiK planuje kolejne wyłączenie wody

23.11.2019, godz.: 12:42
ZWiK planuje kolejne wyłączenie wody
Fot. Pixabay

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji podał, że w najbliższy poniedziałek mieszkańcy miejscowości Szczęsne przez kilka godzin nie będą mieć bieżącej wody.

Wodociągowcy odetną dopływ kranówki dla odbiorców zamieszkałych w miejscowości Szczęsne. Wyłączenie obejmie posesje znajdujące się na ulicach Orlej (od Sokolniczej do Łagodnej), Strusia, Kukułki, Sikorki i Kosa. Wody ma nie być w godzinach od 8.00 do 15.00.

Wyłączenia będą spowodowane pracami na sieci wodociągowej. ZWiK prowadzi takie prace regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata