TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

20

11 2020

Żółte kartki za niesegregowanie śmieci, następnym krokiem kary


Grodzisk News


Żółte kartki za niesegregowanie śmieci, następnym krokiem kary - Grodzisk News


Milanówek zapowiada kolejną kontrolę poprawności segregowania śmieci przez mieszkańców. Ci mieszkańcy, którzy sprawdzian obleją, dostaną ostrzeżenia w postaci żółtych kartek.


reklama Grodzisk mazowiecki

– Segregujesz nieprawidłowo śmieci? Dostaniesz ostrzegawczą „żółtą kartkę”! Urząd Miasta Milanówka przystępuje do kontroli sposobu segregowania odpadów komunalnych! Jeżeli znajdziesz „żółtą kartkę” niezwłocznie skontaktuj się z Referatem Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią UMM! – poinformował milanowski magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Żółta kartka ma być rodzajem ostrzeżenia, że w przypadku kolejnych nieprawidłowości w segregacji trzeba liczyć się z karami finansowymi, stanowiącymi wielokrotność deklarowanych opłat za śmieci.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.