TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

05 2022

Znów wsiadł za kierownicę po alkoholu. Czwarty raz w tym roku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku MazowieckimZnów wsiadł za kierownicę po alkoholu. Czwarty raz w tym roku - Grodzisk News


W Milanówku 29-latek został zatrzymany przez policję za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Okazało się, że to już czwarty raz w tym roku. Ponadto mężczyzna jest podejrzany o kradzieże paliwa.


Przed godz. 23.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ul. Nowowiejskiej w Milanówku auto prowadzi prawdopodobnie pijany kierowca. Przy skrzyżowaniu z ul. Królewską trzech mężczyzn uniemożliwiło mu dalszą jazdę. Policjanci sprawdzili go na obecność alkoholu w organizmie – okazało się, że miał ponad promil. Obywatel Gruzji został zatrzymany i przetransportowany do celi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że dla 29-latka to nie pierwszy raz. – Podczas dalszych czynności z zatrzymanym milanowscy funkcjonariusze ustalili, że przeciwko niemu toczy się już postępowanie dotyczące takiego samego przestępstwa drogowego popełnionego trzy dni wcześniej w Milanówku. Kierowca bmw został wtedy zatrzymany z ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie – informuje Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Dodatkowo w marcu usłyszał zarzut kierowania autem w stanie nietrzeźwości w Hucie Żabiowolskiej, a w lutym w Milanówku prowadził samochód w stanie po użyciu alkoholu. W każdym z tych przypadków mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania samochodami – dodają.

Jednak to nie wszystkie przewinienia tego mężczyzny. Jest on bowiem podejrzany o dwie kradzieże paliwa z jednej ze stacji benzynowych. W lutym i kwietniu miał zatankować BMW za ponad 200 zł i odjeżdżał bez zapłaty.

Kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty. Decyzję w jego sprawie podejmie sąd. Czynności w tych sprawach nadzorują prokuratury w Grodzisku i Żyrardowie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Jeżeli to jest obywatel Gruzji to ja nie widzę przeszkód żeby takiego szkodnika odesłać skąd przyjechał, z wilczym biletem oczywiście.... wsadzenie go do więzienia nie rozwiąże problemu... bo to społeczeństwo będzie musiało go utrzymywać...

aaa
04-05-2022 10:01

Zgadzam się z Tobą w stu procentach!

Bezstronny
04-05-2022 21:16

Do lochu z nim.

Daniel
04-05-2022 10:16

CO DALEJ Z PIJAKIEM A ILU TAKICH JEZDZI GDZIE TA POLICJA JEZDZA SAMOCHODEM NIE WIDZE ZEBY KONTROLOWALI ZENADA

mieszkanka
04-05-2022 20:47
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.