reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

07 2021

Znów jedna oferta na projekt łącznika


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Znów jedna oferta na projekt łącznika - Grodzisk News


W drugim przetargu na projekt łącznika między ulicami Radziejowicką w Kałęczynie a Nadarzyńską w Grodzisku znów wystartowała jedna firma. Propozycja znów jest wyższa niż zakładał magistrat.


Pierwsze postępowanie zostało unieważnione ponieważ jedyna oferta, która napłynęła do magistratu była znacznie wyższa od tego co zakładał magistrat – firma MT-Projekt z Grójca zażyczyła sobie 600 tys. zł za realizację tego zadania, a gmina nie chciała wydawać więcej niż 350 tys. zł. Gdy ogłoszono drugie postępowanie urząd zwiększył budżet na ten cel do 400 tys. zł. Do przetargu znów stanęła tylko firma z Grójca, która złożyła tę samą ofertę – niecałe 600 tys. zł. Czy urząd zdecyduje się na tę propozycję, biorąc pod uwagę, że innych chętnych brakuje?

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy, że trasa ta ma się składać z trzech odcinków, które łącznie mają mieć długość 3,3 km. Początek tej drogi został zaplanowany od budowanego obecnie ronda w ciągu trasy 579 w Kałęczynie a koniec na rondzie na ul. Nadarzyńskiej. Ponadto ronda mają zostać wybudowane na skrzyżowaniach z ulicami Osowiecką i Lazurową.

Koncepcja projektowa ma być gotowa w 60 dni od podpisania umowy, a pełna dokumentacja w 350 dni. Koszt budowy łącznika gmina szacuje na około 30 mln zł.

Więcej na ten temat tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

A kto zaprojektował i zatwierdził za niski tunel w Łąki!

Anna
15-07-2021 12:31
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.