19

01 2020

Znicz zgaszony w Pruszkowie

Znicz zgaszony w Pruszkowie - Grodzisk News

W pierwszym meczu kontrolnym Pogoń Grodzisk pokonała w Pruszkowie Znicz 1:0 po bramce Damiana Jaronia.

Nasza Pogoń w starciu z rywalem z wyższej ligi pokazała się z bardzo dobrej strony. Na uwagę zasługuje przede wszystkim pierwsza połowa, w której podopieczni Krzysztofa Chrobaka mieli zdecydowaną przewagę i udokumentowali ją bramką Damiana Jaronia. Przy odrobinie szczęścia mogło paść jeszcze kilka goli, ale jak wiemy w okresie przygotowawczym wynik nie jest najistotniejszy. Po zmianie stron w zespole z Grodziska doszło do wielu zmian. Na boisku pojawiło się kilku młodych zawodników, którzy także pokazali swoje niemałe umiejętności. Ten mecz to świetny prognostyk przed kolejnymi starciami. Jeżeli w rozgrywkach ligowych zawodnicy Pogoni pokażą taki charakter, ambicję, walkę i umiejętności to o zachowanie ligowego bytu możemy być spokojni. Kolejny mecz podopieczni trenera Chrobaka rozegrają za tydzień. W sobotę 25 stycznia o godzinie 11.00 w Grodzisku zmierzą się z Polonią Warszawa. Pogoń 1. połowa: Przyrowski, Krajewski, Gulczyński, Jędrzejczyk, Łoś, Grabowski, Baranowski, Kołaczek, Jaroń Szymański, Strzałkowski

ń 2. połowa: Zieliński, Pietraszek, Borychowski, Małkowski , Krajewski, testowany, Gajda, testowany (Czarnecki), Łabęda, Kinast, Ratajczyk