19 01 2020

Znicz zgaszony w Pruszkowie

19.01.2020, godz.: 10:22
Znicz zgaszony w Pruszkowie
Fot. Pixabay

W pierwszym meczu kontrolnym Pogoń Grodzisk pokonała w Pruszkowie Znicz 1:0 po bramce Damiana Jaronia.

Nasza Pogoń w starciu z rywalem z wyższej ligi pokazała się z bardzo dobrej strony. Na uwagę zasługuje przede wszystkim pierwsza połowa, w której podopieczni Krzysztofa Chrobaka mieli zdecydowaną przewagę i udokumentowali ją bramką Damiana Jaronia. Przy odrobinie szczęścia mogło paść jeszcze kilka goli, ale jak wiemy w okresie przygotowawczym wynik nie jest najistotniejszy.

Po zmianie stron w zespole z Grodziska doszło do wielu zmian. Na boisku pojawiło się kilku młodych zawodników, którzy także pokazali swoje niemałe umiejętności.

Ten mecz to świetny prognostyk przed kolejnymi starciami. Jeżeli w rozgrywkach ligowych zawodnicy Pogoni pokażą taki charakter, ambicję, walkę i umiejętności to o zachowanie ligowego bytu możemy być spokojni.

Kolejny mecz podopieczni trenera Chrobaka rozegrają za tydzień. W sobotę 25 stycznia o godzinie 11.00 w Grodzisku zmierzą się z Polonią Warszawa.

Pogoń 1. połowa: Przyrowski, Krajewski, Gulczyński, Jędrzejczyk, Łoś, Grabowski, Baranowski, Kołaczek, Jaroń Szymański, Strzałkowski
Pogoń 2. połowa: Zieliński, Pietraszek, Borychowski, Małkowski , Krajewski, testowany, Gajda, testowany (Czarnecki), Łabęda, Kinast, Ratajczyk

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.