reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

09

01 2021

Jest terminarz rundy wiosennej


Grodzisk News


foto: bogoriagrodzisk.plJest terminarz rundy wiosennej - Grodzisk News


Za niecałe dwa tygodnie Bogoria Grodzisk Mazowiecki rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej Lotto Superligi. Pierwszym rywalem będzie AZS AWFIS Balta Gdańsk.


Ze względu na narodową kwarantannę władze Polskiego Związku Tenisa Stołowego zdecydowały, że od 27 grudnia do 17 stycznia rozgrywki zostaną wstrzymane. W tym czasie podopieczni Tomasza Redzimskiego mieli grać cztery mecze. Terminarz uległ jednak przesunięciu.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

I tak, pierwsze spotkanie w 2021 r. Bogoria zagra w piątek 22 stycznia na wyjeździe z AZS AWFIS Baltą Gdańsk. Początek o godz. 18.00. Przypomnijmy, że pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się zdecydowanym zwycięstwem zespołu z Grodziska 3:0. Kolejny mecz cztery dni później – spotkanie na szczycie z Dekorglassem Działdowo w jego hali. Pierwsze mecze u siebie w rundzie wiosennej nasza ekipa zagra z drużynami: UKS Dojlidy Białystok (19 lutego) oraz Sokołów SA Jarosław (23 lutego).

Sezon zasadniczy Bogoria zakończy 19 marca wyjazdową rywalizacją z LOTTO ZOOleszcz Gwiazdą Bydgoszcz. Po tym spotkaniu rozpoczną się zmagania w fazie play-off. Zespoły z miejsc 1-2 po fazie zasadniczej mają zapewniony awans do półfinału LOTTO Superligi. Z kolei te z miejsc 3-6 powalczą o ten awans do półfinału.

Pełny terminarz jest dostępny tutaj


reklama Grodzisk mazowiecki💬︎   dodaj komentarz

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.