TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

10 2021

Znamy wstępne ustalenia ws. śmiertelnego wypadku na WKD


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsZnamy wstępne ustalenia ws. śmiertelnego wypadku na WKD - Grodzisk News


Wracamy do sprawy wczorajszego śmiertelnego wypadku, w którym pod kołami pociągu WKD zginął mężczyzna. Policja przekazała nam wstępne ustalenia na temat okoliczności zdarzenia.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia w poniedziałek o godz. 18.00. – W miejscowości Opacz-Kolonia pod kołami pociągu jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze. Z ramienia straży pożarnej pojechały dwa zastępy: jeden z pruszkowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Raszyn. W tej chwili na miejscu jest już tylko jeden zastęp. Podróżni zostali ewakuowani z pociągu – mówił nam wczoraj tuż po zdarzeni mł. bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dziś policjanci podali nam nieco więcej szczegółów. Zaznaczają jednak, że to dopiero wstępne ustalenia. – Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że mężczyzna wtargnął na tory i wówczas zginął pod kołami pociągu. Dalsze śledztwo i wyjaśnienie tej sprawy spoczywa na prokuraturze w Pruszkowie – mówi nam kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

O sprawę będziemy dalej pytać prokuraturę, kiedy ta zapozna się z dokumentacją.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Dlaczego nie napiszecie, że wtargnął na tory w celu umyślnego pozbawienia się życia i narobienia mnóstwa problemów maszyniście i wielu ludziom w WKD.

Quintalos
08-10-2021 22:45


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.