TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

09 2023

Znamy program 2. edycji „Planszowego Grodziska”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Znamy program 2. edycji „Planszowego Grodziska” - Grodzisk News


Wiadomo już jakie atrakcje zaplanowano podczas 2. festiwalu „Planszowy Grodzisk”, który odbędzie się na przełomie września i października w hali widowiskowo-sportowej.


Ubiegłoroczna, pierwsza edycja imprezy przyciągnęła wielu miłośników gier planszowych. Nic więc dziwnego, że impreza przybiera charakter cykliczny i w tym roku organizatorzy znów organizują tę wyjątkową imprezę. – Spotkamy się ponownie, by poznać wielki świat gier bez prądu i pokazać wszystkim, że można wspaniale spędzić czas. Pierwszą edycję odwiedziło w ciągu dwóch dni ponad 4 tysiące osób. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie nas jeszcze więcej – mówią organizatorzy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Program imprezy jest bardzo bogaty. Znalazły się w nim nauka gier planszowych i wspólne granie, strefa gier edukacyjnych i historycznych, turnieje w takich grach jak m.in. „Pokemon” „Magic the Gathering”, „Star Wars Shatterpoint”, „Wsiąść do pociągu”, szachy. Będzie też strefa RPG, nauka malowania figurek do gier, strefa komiksów i literatury sience-fiction. Zaplanowano również prelekcje i spotkania tematyczne, strefa wydawców oraz strefa zakupów.

Podczas imprezy nie zabraknie premier nowych gier i nowości z branży. Będzie też strefa gastronomiczna.

2. edycja „Planszowego Grodziska” odbędzie się w Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej przy ul. Sportowej 29 w dniach 30 września i 1 października. Pierwszego dnia impreza ruszy o godz. 11.00 i zakończy się o 20.00. Drugiego wystartuje o godz. 10.00 a zakończy się o 18.00.

Zachęcamy do śledzenia profilu Planszowy Grodzisk na FB.

Patronem medialnym imprezy jest portal GrodziskNews.pl.

Znamy program 2. edycji „Planszowego Grodziska” - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.