12 11 2019

Znamy pełen repertuar Kina Wolność

12.11.2019, godz.: 19:25
Znamy pełen repertuar Kina Wolność

Dziś rano informowaliśmy, który filmy będzie premierową projekcją dla grodziszczan w Kinie Wolność. W ciągu dnia organizatorzy podali również repertuar na kolejne dni. A zatem przedstawmy go.

15.11 (piątek)
20:00 – Mój piękny syn

16.11 (sobota)
17.30 – Mój piękny syn
20.00 – Diego

17.11 (niedziela)
17.30 – Diego
20.00 – Serce Jamajki PREMIERA OGÓLNOPOLSKA

18.11 („PROBLEMOWY” poniedziałek)
19.00 – Mój piękny syn

19.11 („DOKUMENTALNY” wtorek)
19.00 – Diego

20.11 („MUZYCZNA” środa)
19.00 – Serce Jamajki

21.11 (czwartek)
KINO NIECZYNNE

Sprzedaż biletów ruszy jutro, a więcej szczegółów organizacyjnych dotyczących możliwości ich zakupu pojawi się na facebookowym profilu kina tutaj.

Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z mówieniami filmów oraz zwiastunami, które zamieściliśmy poniżej.

„Mój piękny syn”
Obraz z  2018 r. w reżyserii Felixa van Groeningena opowiada historię rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.
Występują: Steve Carell, Timothee Chalamet, Maura Tierney

„Diego”
W mieście, w którym piłka to religia, Diego, młody chłopak o niezwykłym talencie, staje się bogiem. Wrzucony w sam środek neapolitańskiego kotła – mafijnych rozgrywek, sukcesów, uwielbienia i skandali – nie potrafi udźwignąć swojej sławy.

„Serce Jamajki”
Tytuł filmu to nazwa unikalnego projektu, który połączył legendarnych weteranów reggae – takich jak Ken Boothe, Winston McAnuff czy Cedric Myton – oraz ich dużo młodszych kolegów. To spotkanie przyniosło nie tylko znakomitą akustyczną płytę „The Soul of Jamaica” z 2017 roku, ale i potwierdziło żywotność tej muzyki w kolejnych pokoleniach. Film pokazuje, jak dziś wygląda dzień powszedni starszych panów z dredami. Przywołuje także ciemne strony życia na rozkołysanej wyspie i wolnościową atmosferę miejsca, w którym narodził się ów muzyczny fenomen.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata