TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

06 2021

Znamy harmonogram działania drive-thru w Szczęsnem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Znamy harmonogram działania drive-thru w Szczęsnem - Grodzisk News


Wczoraj informowaliśmy o tym, iż w piątek wystartuje w Szczęsnem punkt szczepień drive-thru. Dziś podano bliższe szczegóły działania obiektu.


– Zapraszamy osoby pełnoletnie na szczepienia wykonywane jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. Punkt szczepień znajduje się na parkingu świetlicy w Szczęsnem przy ul. Orlej 9 (przy cmentarzu) – poinformował dziś grodziski magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W dniu otwarcia, w piątek, punkt szczepień będzie czynny w godzinach od 11.00 do 19.00, zaś w sobotę i niedzielę od 9.00 do 19.00.

Jak działają punkty drive-thru?
Jeśli chodzi o samą procedurę szczepienia, to trzeba będzie wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego dla osoby dorosłej przeciw COVID-19. Należy zjawić się na miejscu ok. 10 minut przed wyznaczoną godziną szczepienia. Nie ma potrzeby, żebyś był na miejscu wcześniej.

Następnie oczekiwanie w kolejce na miejscach wyznaczonych dla samochodów. Po otrzymaniu pozwolenia zaparkujemy pojazd na stanowisku szczepień przy osobie kwalifikującej i wykonującej szczepienie. Wszystkie szczepione osoby w pojeździe powinny przekazać osobie dokonującej kwalifikacji swoje wypełnione kwestionariusze wywiadu przed szczepieniem.

Osoba kwalifikująca może zadać każdemu pasażerowi zapisanemu na szczepienia kilka pytań odnośnie stanu zdrowia, zmierzyć ciśnienie i temperaturę. Po zakwalifikowaniu do szczepienia otrzymujemy iniekcję bez wychodzenia z auta. Po szczepieniu należy zaparkować na wskazanym miejscu na parkingu poszczepiennym. Zaszczepieni kierowcy pojazdów powinni odczekać minimum 20 minut po szczepieniu przed opuszczeniem punktu szczepień. Rekomendowany czas czekania dla pasażerów wynosi minimum 15 minut.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.