reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

18

12 2020

Zmiana warty na stanowisku wiceburmistrza Grodziska


Grodzisk News


foto: grodzisk.plZmiana warty na stanowisku wiceburmistrza Grodziska - Grodzisk News


W połowie stycznia 2021 roku wieloletni zastępca burmistrza Grodziska Piotr Galiński (na zdjęciu) odejdzie ze stanowiska na emeryturę. Jego miejsce zajmie dotychczasowy prezes zakładu wodociągów i kanalizacji Michał Klonowski.


O zmianach w samorządowym prezydium poinformował dziś grodziski magistrat. – 15 stycznia 2021 r. Pan Piotr Galiński kończy swoją pracę na stanowisku pierwszego zastępcy Burmistrza Grodziska Mazowieckiego. W imieniu własnym, pracowników Urzędu Miejskiego i jednostek organizacyjnych oraz mieszkańców Gminy składam serdeczne podziękowania za 26 lat oddanej pracy. Trudno w kilku słowach wyrazić naszą wdzięczność za te wszystkie wspólnie przepracowane lata, w których Piotr był dla mnie osobiście ogromnym wsparciem – wybrzmiewa w komunikacie głos burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Podobnie jak ja, mogli na niego liczyć i inni pracownicy Urzędu Miejskiego, a także mieszkańcy, dla których zawsze miał czas, cierpliwość, sympatię i otwarte serce. Te niezwykłe cechy sprawiają, że Piotr jest ogromnie lubiany przez współpracowników i mieszkańców gminy. Życzymy Panu Piotrowi Galińskiemu wiele satysfakcji płynącej z poczucia dobrze wypełnionej misji oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a także realizacji pasji i zainteresowań, dalszych planów i zamierzeń, w dobrym zdrowiu i radości. – dodał grodziski włodarz.

– Przez lata trwania na stanowisku wiceburmistrza Galiński koordynował prace nieruchomościowe, planistyczne i współpracował z sołtysami wsi. Odpowiadała także za sprawy związane z inwestycjami w gminie.

W nowym 2021 roku zadania te przejmie Michał Klonowski, zasiadający do tej pory na fotelu prezesa grodziskiego ZwiK-u.


reklama Grodzisk mazowiecki

ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Dziękuję za wszystko życzę dużo zdrowia, radości, szczęścia spokoju w życiu zewnetrznym oraz wewnętrznym cudownej i twórczej emerytury
Pamiętająca zawsze
Jadwiga Maj
Bardzo serdecznie pozdrawiam
Szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia

Jadwiga Maj
19-12-2020 09:21

Ukladanki benka. Robi co chce . pls w grodzisku góra.

Wolny
19-12-2020 10:31

PSL schowany za Ziemią Grodziską.

zsl wiecznie żywy
19-12-2020 12:06

pokaż wszystkie komentarze (4)
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.