TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

08 2021

Zmiana rozkładu jazdy KM i utrudnienia na linii skierniewickiej


Grodzisk News


foto: Piotr AntosZmiana rozkładu jazdy KM i utrudnienia na linii skierniewickiej - Grodzisk News


Koleje Mazowieckie poinformowały, że od 29 sierpnia wprowadzone zostaną zmiany w rozkładach jazdy. Modyfikacje nie ominą też linii skierniewickiej, a w parze z nim iść będą utrudnienia w kursowaniu pociągów.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Planowane zmiany mają związek z trwającą od miesięcy z modernizacją stacji Warszawa Zachodnia. Pasażerowie muszą się zatem przygotować na wieczorne i nocne utrudnienia na podmiejskiej linii średnicowej obowiązujące w całej organizacji ruchu (wybrane pociągi KM będą kursowały w skróconej/zmienionej relacji).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Będą także utrudnienia na linii dalekobieżnej przewidywane pomiędzy 1 a 7 października. Nadto - pociągi lotniskowe KM będą kursowały w skróconej relacji Modlin – Warszawa Centralna nie dojeżdżając do stacji Warszawa Lotnisko Chopina.

Co ważne, 1 września do rozkładu wrócą połączenia zawieszone na czas wakacji.

Z perspektywy mieszkańców naszego regionu ważną zmianą będzie zamknięcie jednego z torów na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków w dniach 30 – 31 października oraz 6 listopada. Pociągi pociągi według zmienionego rozkładu jazdy.

Zmieniony rozkład jazdy ma obowiązywać od 29 sierpnia do 6 listopada.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.