05 08 2020

Zlot food trucków w Grodzisku, czyli powtórka z rozrywki

05.08.2020, godz.: 19:34
Zlot food trucków w Grodzisku, czyli powtórka z rozrywki
fot. Facebook/Sowa Events

Weekend w połowie lipca zdominowała „Uczta uliczna”, czyli zlot food trucków na grodziskim deptaku. Impreza tak spodobała się mieszkańcom, że organizatorzy postanowili ją powtórzyć w sierpniu.

A będzie to uczta trzydniowa – tym razem od 21 do 23 sierpnia – podczas której będzie można zakosztować smaków z różnych stron świata. Patronem honorowym wydarzenia został burmistrz Grodziska, a podczas imprezy prócz smakołyków, dla najmłodszych przewidziano równie inne atrakcje. Między innymi dmuchane wesołe miasteczko.

I tym razem nie zabraknie również pierwiastka charytatywnego, bowiem procent z dochodu imprezy zostanie przekazany na rzecz małej grodziszczanki Pauliny Tężyckiej. O dziewczynce pisaliśmy wielokrotnie, m.in. tutaj.

Organizatorzy zapewniają, że podczas trzech dni imprezy zachowane będą zasady reżimu sanitarnego i o to samo proszą gości wydarzenia.

Food trucki zaparkują na placu przed CK przy skrzyżowaniu Spółdzielczej i Kościuszki. 21 sierpnia w godzinach od 14.00 do 22.00, dzień później – od 12.00 do 22.00, a w niedzielę od 12.00 do 20.00.

Mat. organizatora
💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.