TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

09 2021

Złodziej rowerów zatrzymany. Policjantka po służbie rozpoznała złodzieja


Grodzisk News


foto: KPP Grodzisk Maz.Złodziej rowerów zatrzymany. Policjantka po służbie rozpoznała złodzieja - Grodzisk News


33-latek podejrzany o kradzieże rowerów został zatrzymany przez policję. Mężczyznę rozpoznała policjantka, której syn padł ofiarą złodzieja.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci z Jaktorowa w ostatnim czasie otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących kradzieży rowerów. Po przeanalizowaniu nagrań z gminnego monitoringu wytypowali osobę podejrzaną. Jednym z pokrzywdzonych był syn policjantki z pruszkowskiej komendy, któremu został skradziony rower. Podczas składania zawiadomienia w tej sprawie policjanci z Jaktorowa przekazali policjantce swoje ustalenia i wizerunek podejrzanego mężczyzny.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dwa dni później w czasie wolnym od służby funkcjonariuszka była z mężem (stołecznym strażnikiem miejskim) na wycieczce rowerowej w Żyrardowie. – Na jednej z ulic zauważyli osobę, której rysopis odpowiadał sprawcy kradzieży ich roweru. Funkcjonariusze poinformowali miejscowych policjantów o swoich ustaleniach i ujęli mężczyznę. Dalsze czynności zostały wykonane w miejscu zamieszkania zatrzymanego. Na posesji policjanci odnaleźli rower należący do syna policjantki i strażnika, skradziony w Jaktorowie. Jednoślad został zabezpieczony, a podejrzany trafił do komisariatu – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Podczas dalszych ustaleń okazało się, że zatrzymany 33-latek może być powiązany z dwoma innymi kradzieżami rowerów. Obywatel Gruzji usłyszał zarzuty karne. Za kradzież grozi mu teraz nawet 5 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Czy on kradł także poza Jaktorowem? Np. W Milanówku? Pytam jako ofiara kradzieży.

R.
17-09-2021 07:20
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.