reklama Grodzisk Mazowiecki
REKLAMA

Zlikiwdowana uprawa konopi indyjskich w gminie Jaktorów. 45-latek zatrzymany

Grodzisk News

skomentuj podziel się na Facebooku podziel się na WhatsApp

Zlikiwdowana uprawa konopi indyjskich w gminie Jaktorów. 45-latek zatrzymany - Grodzisk News


Grodziscy policjanci we współpracy z funkcjonariuszami z komendy wojewódzkiej w Łodzi zlikwidowali nielegalną uprawę konopi w gminie Jaktorów. Zatrzymany został także sprawca nielegalnego procederu. Teraz 45-latkowi grodzi bardzo długa odsiadka...


Wcześniejsze ustalenia kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wskazywały, że w okolicach Grodziska Mazowieckiego działa domowa uprawa środków odurzających. Łódzcy funkcjonariusze połączyli siły z miejscowymi mundurowymi i wytypowali konkretny adres. Ponieważ podejrzewany mężczyzna przebywał w swoim zakładzie pracy, policjanci zatrzymali go na miejscu, a następnie przewieźli na teren jego posesji, gdzie przystąpili do przeszukania.

W trakcie sprawdzania zabudowań mundurowi natrafili na szesnaście krzewów konopi w fazie wzrostu. Obok nich zabezpieczono sprzęt i urządzenia służące do pielęgnacji roślin. W samym domu 45-latka policjanci odkryli dodatkowo ponad pięćset pięćdziesiąt gramów gotowej marihuany. Zatrzymany mężczyzna nie zaprzeczał ustaleniom śledczych i od razu potwierdził, że wszystkie zabezpieczone przedmioty oraz substancje są jego własnością.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Mieszkaniec gminy Jaktorów został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie mu zarzutów związanych z uprawą i wytwarzaniem znacznych ilości narkotyków. Wobec 45-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Grozi mu jednak nawet do 20 lat więzienia.

Zlikiwdowana uprawa konopi indyjskich w gminie Jaktorów. 45-latek zatrzymany - Grodzisk News
Zlikiwdowana uprawa konopi indyjskich w gminie Jaktorów. 45-latek zatrzymany - Grodzisk News





💬︎   dodaj komentarz

Tym się zajmuje policja. Facet miał 16 sadzonek. No Escobar normalnie. Parę osób by sobie skręta zapaliło i się wyluzowało. Tu się nie ma czym chwalić. Policja zajmuje się pierdołami.

Merry
07-05-2026 23:12

Chwała Wam Dzielni Policjanci!

Facetowi grozi porównywalna ilość lat odsiadki jak temu pijakowi z zakazami prowadzenia samochodu co pozabijał ludzi pod Łomiankami! Co za paranoja!!!
Quo vadis Polsko?!?

Marley
08-05-2026 08:39

Czy ktoś może wie jak ma na imię zatrzymany?

Lilijka
08-05-2026 22:53

pokaż wszystkie komentarze (4)


AKTUALNOŚCI

Rozbudowa ul. Jabłoniowej w Urszulinie za 2 mln zł

Powiat grodziski wybrał firmę, która zajmie się rozbudową ul. Jabłoniowej w Urszulinie. Inwestycja pochłonie blisko 2 mln.

Globalna awaria Facebooka i innych popularnych aplikacji [AKTUALIZACJA]

Dziś po południu doszło do awarii kilku popularnych aplikacji. Nie działa Facebook, problemy ma też Messenger oraz Instagram.

Ostatnie dni, aby zgłosić projekt do Budżetu Obywatelskiego

Zostało już niewiele czasu, aby zgłosić swój projekt do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkańcy mają na to czas do 15 czerwca.

Duża akcja policji. Blisko 200 osób zatrzymanych

W dwa dni policjanci ze stołecznego garnizonu zatrzymali aż 191 osób poszukiwanych m.in. na podstawie listów gończych. Zatrzymania miały miejsce również na terenie powiatu grodziskiego m.in. w Milanówku i Chrzanowie Dużym.

Wakacyjny rozkład jazdy na WKD

Pod koniec czerwca wejdzie w życie wakacyjny rozkład jazdy Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Wiadomo już jak będą kursować wukadki w czasie letniej przerwy od szkoły.

Wielka taneczna gala charytatywna już w sobotę!

Już 13 czerwca w grodziskiej hali przy ul. Westfala odbędzie się Wielka Gala Taneczna w szczytnym celu. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie chorego Antosia.

Rusza przebudowa przepustu. Będą utrudnienia

Rusza przebudowa przepustu w Domaniewie na terenie gminy Brwinów. W miejscu prowadzonych prac ruch będzie się obywał wahadłowo.

Tenisowe emocje w Kozerkach. Mistrzostwa Polski U14 zakończone

W pierwszym tygodniu czerwca na terenie kompleksu Tenis Kozerki odbyły się „Mistrzostwa Polski U14 powered by Enervit”. Najlepsi młodzi adepci tenisa rywalizowali o medale mistrzostw kraju.





NAJPOPULARNIEJSZE



NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2026 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.