TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

04 2022

Zlekceważył rogatki, dostał 2000 zł kary


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Zlekceważył rogatki, dostał 2000 zł kary - Grodzisk News


78-latek został ukarany grzywną w wysokości dwóch tysięcy złotych. Mężczyzna wjechał na przejazd kolejowy mimo migającego sygnalizatora oraz zamykających się rogatek.


Do zdarzenia doszło na przejeździe w Radziwiłłowie Mazowieckim w powiecie żyrardowskim. O zdarzeniu policję poinformowały PKP Polskie Linie Kolejowe, a funkcjonariusze przejrzeli nagranie z monitoringu i ustalili mężczyznę, który kierował autem. – Jak się okazało 78-latek bardzo się spieszył, ponieważ pomimo zamykających się rogatek wjechał na przejazd kolejowy. Jednak, kiedy zapory się zamknęły, zatrzymał pojazd i wycofał nim maksymalnie jak mógł, aby nie doprowadzić do wypadku z najeżdżającym pociągiem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mężczyzna za wjazd na przejazd, gdy opuszczanie zapór zostało rozpoczęte, został ukarany grzywną w wysokości 2000 złotych – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci przypominają, że wjeżdżanie na przejazd kolejowy podczas, gdy sygnalizacja informuje o nadjeżdżającym pociągu stanowi wykroczenie, a do tego jest niezwykle niebezpieczne i może być tragiczne w skutkach. Ponadto podkreślają, że gdy zbliżamy się przejazdu, a rogatki nie sygnalizują nadjeżdżającego pociągu to wciąż trzeba zachować czujność, ponieważ urządzenia mogą być uszkodzone.

Poniżej nagranie z przejazdu w Radzwiłłowie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.