reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

02 2021

Zima na drogach powiatu grodziskiego. W poniedziałek 7 kolizji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZima na drogach powiatu grodziskiego. W poniedziałek 7 kolizji - Grodzisk News


Intensywne opady śniegu i marznący deszcz sprawiły mnóstwo kłopotów kierowcom w całym kraju. Błyskawicznie wzrosły dzienne liczby kolizji. Sprawdziliśmy więc, jak sytuacja ma się w powiecie grodziskim.


O dane dotyczące zdarzeń drogowy za poniedziałek oraz dziś poprosiliśmy grodziską policję. – Okazuje się, że w naszym powiecie liczba tych zdarzeń nie jest tak duża jak w innych powiatach, w których zresztą nasi policjanci pomagali w czynnościach – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– W poniedziałek byliśmy jednak wzywani do siedmiu kolizji, w których nikt nie ucierpiał. Do czterech doszło na autostradzie A2. Po godz. 7.00 na wysokości wsi Holendry Baranowskie, kobieta jadąca w kierunku Warszawy straciła panowanie nad swoim renault i uderzyła w barierę (więcej tutaj)– opisuje rzeczniczka grodziskiej policji. – Następnie około 11.20 na wysokości Kłudna Starego doszło do kolizji osobowych audi i renault – wylicza dalej.

Kolejne dwie kolizje na autostradzie nastąpiły wieczorem. – O godz. 19.20 ponownie w Holendrach Baranowskich zderzyły się toyota i hyundai, a około 20.30 w Izdebnie Nowym na pasie w kierunku poznania ciężarowy peugeot najechał na tył bmw – wyjaśnia Katarzyna Zych.

Poza tym mieliśmy trzy inne kolizje poza autostradą. Na ul. Chełmońskiego w Grodzisku zderzyły się opel i hyundai. W Holendrach Baranowskich doszło do uszkodzenia volvo przez kierowcę, który odjechał z miejsca zdarzenia. Szukamy go wraz z autem, które prowadził. Siódma poniedziałkowa kolizja to zdarzenie nie na drodze, lecz na parkingu podziemnym, na którym kierowca wjechał w ścianę – omawia zdarzenia Katarzyna Zych.

Rzeczniczka dodała również, że dziś odnotowano jedną kolizję na ul. Traugutta w Grodzisku. – Dostaliśmy informację, że jeden z kierowców uderzył w inny pojazd, ale się nie zatrzymał, więc szukamy go jako sprawcy kolizji – zaznacza Katarzyna Zych.

Przyznaje zarazem, że dzisiejszy spokój na drogach powiatu wynika prawdopodobnie z faktu, że kierowcy przyzwyczaili się już do warunków i wiedzą, iż muszą zachować szczególną ostrożność.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.