TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

11 2020

Zielone przystanki w regionie. Takich jeszcze nie było [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Arkadiusz KosińskiZielone przystanki w regionie. Takich jeszcze nie było [FOTO] - Grodzisk News


W Brwinowie i Otrębusach pojawiły się przystanki, jakich jeszcze w naszym regionie nie było. To ekologiczne "zazielenione" wiaty, które stanęły w czterech lokalizacjach.


Dwie z czterech modelowych wiat przystankowych powstały przy szkołach podstawowych w Brwinowie. Będą z nich korzystać przede wszystkim uczniowie dojeżdżający na zajęcia. Kolejne zielone przystanki zlokalizowane są przy ulicy Pszczelińskiej, która jest drogą o bardzo dużym natężeniu ruchu – przy budynku poczty oraz w rejonie skrzyżowania z obwodnicą (DW nr 719).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński nie omieszkał się tym pochwalić. – Niedawno zakończyliśmy kolejną ciekawą zieloną inwestycję: wybudowaliśmy cztery zielone przystanki w Brwinowie i Otrębusach - nowe wiaty przystankowe mają zielone dachy i zielone ściany (są obsadzone zielenią), zatrzymują wodę deszczową a energia elektryczna oświetlenia wiat i gablot oraz w dwóch gniazdach ładowarek USB pochodzi z paneli fotowoltaicznych – napisał na swoim Facebooku włodarz.

Zamieścił też kilka zdjęć...

Zielone przystanki w regionie. Takich jeszcze nie było [FOTO] - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Burmistrz Arkadiusz KosińskiZielone przystanki w regionie. Takich jeszcze nie było [FOTO] - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Burmistrz Arkadiusz KosińskiZielone przystanki w regionie. Takich jeszcze nie było [FOTO] - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Burmistrz Arkadiusz KosińskiZielone przystanki w regionie. Takich jeszcze nie było [FOTO] - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Burmistrz Arkadiusz Kosiński– Docelowy efekt będzie można podziwiać dopiero w przyszłym roku, gdy rozrosną się rozchodniki na dachu, zimozielone bluszcze i zakwitną powojniki oraz narcyzy posadzone przy przystankach. Na pewno uprzyjemnią pasażerom oczekiwanie na autobusy – dodał burmistrz.

Zielone przystanki w regionie. Takich jeszcze nie było [FOTO] - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Burmistrz Arkadiusz KosińskiZielone przystanki w regionie. Takich jeszcze nie było [FOTO] - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Burmistrz Arkadiusz KosińskiZielone przystanki w regionie. Takich jeszcze nie było [FOTO] - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Burmistrz Arkadiusz Kosiński


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.