reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

06 2023

Zieliński i Nys w drugiej rundzie French Open! Dziś kolejny mecz


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Zieliński i Nys w drugiej rundzie French Open! Dziś kolejny mecz - Grodzisk News


Jan Zieliński, klubowy zawodnik CKT Grodzisk Mazowiecki, walczy właśnie o największe laury w tenisowym świecie – zrobił pierwszy krok w kierunku sukcesu. Polak w parze z Monakijczykiem wygrali w pierwszej rundzie wielkoszlemowego turnieju French Open. W dwóch setach wygrali z francuską parą: Lucas Pouille – Richard Gasquet. A już dziś zagrają w drugiej rundzie.


Do czwartkowego meczu z duetem gospodarzy Zieliński i Nys przystępowali w roli faworytów. Dopiero co zwyciężyli w prestiżowym turnieju ATP Masters 1000 na kortach ziemnych w Rzymie, zaś w Paryżu rozstawieni są z numerem siódmym.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Od początku polsko-monakijski duet pokazywał wysoką jakość gry i pewność przy własnych gemach serwisowych, a już przy pierwszym podaniu Richarda Gasqueta przełamali francuską parę, co dało im zwycięstwo w secie 6:4. W drugiej odsłonie kontynuowali dobrą grę i zwyciężyli jeszcze pewniej – 6:2, wygrywając w partii pięć gemów z rzędu.

W trwającym niespełna o 80 minut pojedynku Zieliński i Nys zaserwowali  cztery asy i wygrali 40 z 53 piłek przy własnym podaniu. Ani razu nie dali się przełamać i bronili tylko dwóch break pointów,

W drugiej rundzie już dziś zmierzą się z parą doświadczonych deblistów Marcelo Melo i John Peers. Brazylijczyk wygrał deblowy Roland Garros w 2015 roku w parze z Ivanem Dodigiem i dwa lata później Wimbledon w parze z Łukaszem Kubotem. John Peers z kolei jest zwycięzcą Australian Open 2017 w deblu z Finem Henrim Kontinenem,

Zadanie przed Zielińskim i Nysem będzie więc trudne ale do wykonania! Mecz zaplanowano jako drugi na korcie nr 8. Powinien się zatem rozpocząć przed godz. 13.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.