TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

12 2022

Zgon mężczyzny w Milanówku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZgon mężczyzny w Milanówku - Grodzisk News


W środę późnym wieczorem służby interweniowały w jednym z domów w Milanówku. Nastąpił tam zgon mężczyzny, a zachodziło podejrzenie, że przyczyną może być zaczadzenie.


Zdarzenia, o których mowa, rozegrały się około godz. 23.00. – Do stanowiska kierowania o godz. 23.02 wpłynęło zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań w Milanówku nie ma kontaktu z mężczyzną, a drzwi do łazienki są zamknięte. Strażacy udali się na miejsce i otworzyli drzwi. Mężczyzna leżał nieprzytomny na podłodze – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Mimo udzielonej mu pomocy medycznej, mężczyzna zmarł. Strażacy sprawdzili pomieszczenie, w którym się znajdował. Nie wykryto tam obecności ani tlenku węgla, ani piecyka, który mógłby taki związek emitować – dodaje Stefaniak.

O szczegóły śmierci zapytaliśmy na policji. – Był to zgon z przyczyn naturalnych – wyjaśniła krótko asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

To po co sugerujecie coś o zaczadzeniu> Niepoważne!

Kamil
25-12-2022 02:51
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.