reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

09 2020

Zgłoszenia dotyczące zaczepiania dzieci w Milanówku. Policja potwierdza


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Zgłoszenia dotyczące zaczepiania dzieci w Milanówku. Policja potwierdza - Grodzisk News


Półtora tygodnia temu informowaliśmy o zgłoszeniu przez mieszkańców Grodziska zachowań pedofilskich. Policja wówczas potwierdziła takie zawiadomienie, a dziś potwierdza zgłoszenia dotyczące Milanówka. Zachowuje jednak daleko idącą ostrożność w łączeniu ich ze zgłoszeniem dotyczącym Grodziska.


? Możemy potwierdzić, że 21 września wpłynęło do nas zgłoszenie od mieszkanki, która poinformowała, że w Milanówku jej syn 19 września został zaczepiony przez mężczyznę, który miał go poprosić o pomoc w obsłudze telefonu. Chłopiec nie podjął kontaktu i odszedł ? wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik pasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. ? Następnie otrzymaliśmy zgłoszenie również dotyczące Milanówka, że ktoś z jadącego samochodu miał zaczepiać dzieci, rozmawiać z nimi. W obu przypadkach na szczęście nie stało się nic niebezpiecznego ? dodaje. Rzecznik grodziskiej policji podkreśla jednak, że odpowiednio szybka reakcja mieszkańców jest bardzo ważna. ? W rejony, których dotyczyły zgłoszenia i miejsca, gdzie często przebywają dzieci, skierowaliśmy dodatkowe patrole i policjantów dzielnicowych, bo sygnały dotyczące dzieci należy traktować bardzo poważnie. Dlatego prosimy, aby od razu, gdy zauważymy niepokojące zachowania, na bieżąco je do nas zgłaszać, można zadzwonić podając lokalizację i wygląd osoby. Czas ma tu wielkie znaczenie, dlatego informacje o takich sytuacjach dopiero po kilku dniach utrudniają nasze poszukiwania ? zaznacza Katarzyna Zych. ? Jeśli świadek podejrzanego zachowania zrobi bezpiecznie zdjęcie lub nagra osobę, czy samochód lub chociaż zapisze numer rejestracyjny pojazdu i przekaże je policjantom, bardzo nam pomoże. W przypadku jednego ze zgłoszeń z Milanówka, znamy markę pojazdu i szukamy osoby lub osób zaczepiających dzieci. Ale nie możemy na ten moment stwierdzić czy jest to ta sama osoba, której dotyczyło zgłoszenie z Grodziska ? wyjaśnia Katarzyna Zych.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.