TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

05 2024

Zgłoś kandydata w konkursie „Policjant, który mi pomógł”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Zgłoś kandydata w konkursie „Policjant, który mi pomógł” - Grodzisk News


Komenda Główna Policji organizuje konkurs „Policjant, który mi pomógł”, którego głównym celem jest promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym. Swoich kandydatów można zgłaszać do końca maja.


– Istotą przedsięwzięcia jest również wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom krzywdzonym, w tym doznającym przemocy domowej. Konkurs „Policjant, który mi pomógł” jest kolejnym działaniem polskiej Policji, która w ten sposób poddaje się społecznej ocenie podejmowanych działań, sama zaś nominacja policjanta jest szczególnym wyróżnieniem świadczącym o aprobacie inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa osób – opisuje konkurs Komenda Główna Policji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Laureatami tego konkursu zostają osoby, które zyskały uznanie lokalnej społeczności z powodu profesjonalizmu, determinacji i oddania się działaniom pomocowym dla osób poszkodowanych przestępstwami lub nieszczęśliwymi wypadkami.

Zgłosić swojego kandydata może zarówno osoba prywatna jak i organizacja, czy instytucja. Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres policjantktorymipomogl@policja.gov.pl. Należy je przesyłać na specjalnym formularzu, który jest dostępny tutaj.

Szczegóły i regulamin konkursu są dostępne tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.