reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

11 2022

Zepsuta ciężarówka blokuje pas na S8


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZepsuta ciężarówka blokuje pas na S8 - Grodzisk News


Po godz. 9.00 na trasie S8 na wysokości Ruśca uszkodzeniu uległa ciężarówka w z naczepą wypełnioną ładunkiem. Pojazd jest unieruchomiony na prawym pasie w kierunku Warszawy. Powstały spore utrudnienia i korki, które mogą się utrzymać jeszcze przez około dwie godziny.


Z informacji przekazanych nam przez policję wynika, że do zdarzenia doszło na 336. kilometrze trasy w kierunku Warszawy. – Kierowca ciężarówki z naczepą gwałtownie hamował, na skutek czego naczepa z ładunkiem uderzyła w tył ciągnika i mocno przesunęła go do przodu, zrywając wszystkie kable łączące ten zestaw. W ciągniku pękły także opony. Cała ciężarówka jest unieruchomiona na prawym pasie na wysokości Ruśca – mówi nam kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejscu prócz policji, są już także służby Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. – Na szczęście kierowcy ani nikomu innemu nic się nie stało, ale jeden pasa pozostaje zablokowany – dodaje kom. Kańka.

– Myślę, że usunięcie pojazdu z drogi może potrwać jeszcze około półtorej godziny i jeszcze trochę dłużej poczekamy na rozładowanie korków – mówi rzecznik pruszkowskiej policji.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.