reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

11 2022

Zepsuta ciężarówka blokuje pas na S8


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZepsuta ciężarówka blokuje pas na S8 - Grodzisk News


Po godz. 9.00 na trasie S8 na wysokości Ruśca uszkodzeniu uległa ciężarówka w z naczepą wypełnioną ładunkiem. Pojazd jest unieruchomiony na prawym pasie w kierunku Warszawy. Powstały spore utrudnienia i korki, które mogą się utrzymać jeszcze przez około dwie godziny.


Z informacji przekazanych nam przez policję wynika, że do zdarzenia doszło na 336. kilometrze trasy w kierunku Warszawy. – Kierowca ciężarówki z naczepą gwałtownie hamował, na skutek czego naczepa z ładunkiem uderzyła w tył ciągnika i mocno przesunęła go do przodu, zrywając wszystkie kable łączące ten zestaw. W ciągniku pękły także opony. Cała ciężarówka jest unieruchomiona na prawym pasie na wysokości Ruśca – mówi nam kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejscu prócz policji, są już także służby Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. – Na szczęście kierowcy ani nikomu innemu nic się nie stało, ale jeden pasa pozostaje zablokowany – dodaje kom. Kańka.

– Myślę, że usunięcie pojazdu z drogi może potrwać jeszcze około półtorej godziny i jeszcze trochę dłużej poczekamy na rozładowanie korków – mówi rzecznik pruszkowskiej policji.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.