TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

05 2021

Zderzenie w Józefinie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik RadekZderzenie w Józefinie - Grodzisk News


W czwartkowe popołudnie w Józefinie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Droga dojazdowa przy Szkole Podstawowej w Józefinie zablokowana – napisał Radek, a do wiadomości dołączył zdjęcie rozbitego auta.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że zderzyło się ono z innym pojazdem. – O godz. 8.54 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w rejonie szkoły w Józefinie. W każdym z aut jechały po dwie osoby, jedna po zdarzeniu uskarżała się na ból w klatce piersiowej. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, ale po przebadaniu uczestników zdarzenia, nikt nie został zabrany do szpitala – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Przez pewien czas droga była zablokowana, ale akcja już dobiega końca, a trasa przy szkole jest przejezdna. Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej grodziskiej Jednostko Ratowniczo-Gaśniczej, pogotowie oraz policja.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Same wypadki i kryminałki w tych Waszych niusach są.

Tadeo
20-05-2021 11:28

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.