reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

21

11 2020

Zderzenie traktora i osobówki


Grodzisk News


foto: GrodziskNews.plZderzenie traktora i osobówki - Grodzisk News


W sobotnie popołudnie w Bronisławowie na terenie gminy Baranów doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciągnika rolniczego.


Informacje od zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Bronisławowie zderzył się ciągnik z osobówką. Na miejscu jest policja, pogotowie oraz trzy zastępy straży pożarnej. Trwa akcja ratunkowa – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Strażacy otrzymali zgłoszenie około godz. 16.40. – Na głównej drodze w Bronisławowie doszło do zderzenia traktora z osobówką. W pojazdach tych podróżowali tylko kierowcy. Mężczyzna z samochodu osobowego uskarżał się na ból głowy i karku. Obecnie jest badany przez ratowników medycznych. Nie wiadomo czy zostanie zabrany do szpitala – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Droga jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


reklama Grodzisk mazowiecki

ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.