TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

06 2021

Zderzenie pięciu samochodów w Maryninie


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsZderzenie pięciu samochodów w Maryninie - Grodzisk News


Do kolizji aż pięciu aut doszło po godz. 13.00 na ul. Mazowieckiej w Maryninie. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.


reklama Grodzisk mazowiecki

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – W Książenicach na wysokości stacji paliw zderzyło się pięć samochodów – napisała w wiadomości do redakcji pani Joanna.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Policjanci precyzują te doniesienia. – Do zdarzenia doszło przy ul. Mazowieckiej w Maryninie. Zgłoszenie policjanci otrzymali o godz. 13.28 i ustalili, że była to kolizja trzech toyot, skody oraz mitsubishi – mówi nam asp. sztab. Małgorzata Wersocka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

– W zajściu nikt nie ucierpiał, a wszyscy kierowcy byli trzeźwi – dodaje Wersocka.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.