TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

03 2023

Zderzenie na Żyrardowskiej. Utrudnienia w ruchu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayZderzenie na Żyrardowskiej. Utrudnienia w ruchu - Grodzisk News


W piątkowe popołudnie na ul. Żyrardowskiej w Grodzisku Mazowieckim zderzyły się dwa samochody osobowe. Kolizja spowodowała duże utrudnienia w ruchu.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Żyrardowskiej przy sklepie Adamex był wypadek. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie. Jest duży korek – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 13.48 wpłynęło do nas zgłoszenie dotyczące kolizji na ul. Żyrardowskiej w Grodzisku Mazowieckim na wysokości sklepu Adamex. Dwie osoby miały być poszkodowane. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z zastęp z OSP Grodzisk Mazowiecki. Gdy strażacy dotarli na miejsce potwierdzili zdarzenie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, którymi podróżowały łącznie trzy osoby. Jedna z nich uskarża się na ból brzucha, ale po przebadaniu przez ratowników medycznych osoba ta nie została zabrana do szpitala – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku.

Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu. – Tuż po zdarzeniu ul. Żyrardowska była całkowicie zablokowana, a obecnie ruch prowadzony jest wahadłowo. Lada chwila jednak trasa powinna być całkowicie przejezdna, ponieważ dobiega końca sprzątanie pozostałości po kolizji – dodaje asp. Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

KOMENTARZ ZOSTAŁ USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE REGULAMINU

Dominikkedz
04-03-2023 13:25
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.