reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

01 2023

Zderzenie na zjeździe z A2


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZderzenie na zjeździe z A2 - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie na węźle autostradowym w miejscowości Tłuste doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na A2 na wysokości węzła Grodzisk Mazowiecki był wypadek. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej oraz policja – napisał Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Służby potwierdzają. – O godz. 16.39 wpłynęło do nas zgłoszenie o kolizji samochodu ciężarowego z samochodem osobowym na zjeździe z autostrady A2 w miejscu gdzie miały powstać bramki. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Kłudno Stare. Po dojeździe na miejsce kierujący działaniami potwierdził zdarzenie – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Akcja dość szybko została zakończona. – Nie było osób poszkodowanych, nie występowały też utrudnienia w ruchu. Nasze działania zakończyły się już o godz. 16.54 – dodał asp. Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.