TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

17

01 2023

Zderzenie na zjeździe z A2


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZderzenie na zjeździe z A2 - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie na węźle autostradowym w miejscowości Tłuste doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na A2 na wysokości węzła Grodzisk Mazowiecki był wypadek. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej oraz policja – napisał Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Służby potwierdzają. – O godz. 16.39 wpłynęło do nas zgłoszenie o kolizji samochodu ciężarowego z samochodem osobowym na zjeździe z autostrady A2 w miejscu gdzie miały powstać bramki. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Kłudno Stare. Po dojeździe na miejsce kierujący działaniami potwierdził zdarzenie – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Akcja dość szybko została zakończona. – Nie było osób poszkodowanych, nie występowały też utrudnienia w ruchu. Nasze działania zakończyły się już o godz. 16.54 – dodał asp. Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.