TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

09 2021

Zderzenie na przejeździe WKD w Grodzisku


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsZderzenie na przejeździe WKD w Grodzisku - Grodzisk News


Nie obyło się dziś bez utrudnień na WKD. Powód? Na przejeździe kolejowym przy ul. Batorego w Grodzisku doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Wydarzenia rozegrały się około godz. 10.20. – Na przejeździe kolejowym w ulicy Batorego w Grodzisku doszło do zderzenia pociągu Warszawskiej Kolei Dojazdowej z osobową mazdą – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca nie zachował ostrożności i wjechał na przejazd, nie zatrzymawszy się przed znakiem STOP. Nikomu nic się nie stało, kierowca auta został ukarany mandatem – dodaje rzeczniczka.

Kolejką podróżowało 15 osób, nikomu nic się nie stało. W czynnościach na miejscu prócz policjantów, uczestniczyły też dwa zastępy grodziskich strażaków. Nad zabezpieczaniem powiatu czuwała wówczas grodziska OSP.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

wszędzie w grodziszczu tak jeżdżą! przez przejazd na nadarzyńskiej, nikt nie robi stopu przed prawoskrętem w sienkiewicza na skrzyżowaniu za cmentarzem!

pati
20-09-2021 18:18

A to dopiero początek, czeka nas plaga kolizji z pieszymi i rowerami przez planowaną południową obwodnicę lokalnymi uliczkami. Będzie płacz, bo włodarze zaakceptowali ten pomysł. Obwodnice robi się za miastem!

Andrzej
20-09-2021 21:17


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.