16 02 2019

Zderzenie na krzyżówce w Grodzisku. Pięć osób w szpitalu

16.02.2019, godz.: 16:09
Zderzenie na krzyżówce w Grodzisku. Pięć osób w szpitalu
fot. Czytelnik Adrian

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło tuż po godz. 15.00 na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Kierlańczyków w Grodzisku. Zderzyły się dwa pojazdy kia i ford, a pięć osób zabrano do szpitala, wśród nich dwoje dzieci.

Pierwsze informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. Jeden z nich nadesłał również zdjęcie z miejsca wypadku. Co zatem konkretnie się wydarzyło? O to pytamy na policji.

– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kia nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu fordowi i wówczas nastąpiło zderzenie – mówi nam podkom. Ewa Szymańska z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

– Pięć osób z obu aut zostało zabranych do szpitala. Z samochodu kia byli to pasażerka i dwoje dzieci, zaś z forda kierowca i pasażer. Będą trwały czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia – dodaje Ewa Szymańska.

💬︎ 4

Dodaj Komentarz

4 odpowiedzi na “Zderzenie na krzyżówce w Grodzisku. Pięć osób w szpitalu”

 1. Michu pisze:

  To skrzyzowanie po dołożeniu dodatkowego pasa na Kilińskiego stało się strasznie niebezpieczne, ludzie wyjeżdżający z Kierlańczyków myślą, że jak auto skręca w ich ulicę to mogą jechać, a tam cyk drugim pasem do jazdy prosto leci auto i dzwon. Nie pierwszy w tym miejscu i nie ostatni, każdy identyczny.

  • Adam pisze:

   Mieszkam dosłownie na rogu. Od praktycznie 2 lat non-stop się ludzie tam zderzaja (kiedyś to było raz może dwa razy do roku) a teraz jak w zegarku, praktycznie co miesiąc. Ten teraz wypadek to drugi w przeciągu jednego miesiąca. Tu trzeba koniecznie światła zamontowac i nie ma dyskusji.

 2. Piotr Kowalski pisze:

  Wsioku, nie chcesz byc uważany za wsioka używaj prawidłowych nazw. Krzyżówkę masz w kiosku, skrzyżowanie na drodze.

 3. Sed52 pisze:

  To nie układ ruchu drogowego jest winny wielu kolizjom na tym skrzyżowaniu !Kierowcy jadący ul Kierlańczyków pomimo pionowego i poziomego znaku STOP NIE zatrzymują się aby ustąpić pierszeństwa przejazdu.Nie tylko zresztą w tym miejscu kierowcy tak postępują.NAGMINNE stało się nierespektowanie BEZWZGLĘDNEGO zatrzymywania się na STOPIE o czym wyraznie mówi prawo o ruchu drogowym.Jakiekolwiek rozwiazania w takim przypadku NIC nie pomogą jak kierowcy będą jeżdzić „na pamięć”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.