30 06 2020

Zderzenie na Królewskiej

30.06.2020, godz.: 20:37
Zderzenie na Królewskiej
Fot. Czytelnik Tomasz

Kolejna kolizja w rejonie ul. Teligi. Tym razem doszło do zderzenia na skrzyżowaniu z ul. Królewską w Grodzisku.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik. – Kolejny wypadek w Grodzisku. Skrzyżowanie ulic Teligi i Królewskiej. Zderzenie dwóch samochodów. Zniszczona sygnalizacja. Na miejscu straż pożarna i karetka. Ul. Teligi częściowo nieprzejezdna – poinformował Piotrek.

Strażacy potwierdzają. – Doszło tam do zderzenie dwóch samochodów osobowych. W jednym jechały dwie osoby, w drugim jedna. Nikomu nic się nie stało. Były jedynie wycieki płynów z pojazdów, trzeba było uprzątnąć elementy pojazdów leżące na jezdni – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Poniżej zdjęcia nadesłane przez czytelników Tomasza i Piotrka.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Zderzenie na Królewskiej”

  1. JC pisze:

    Do sprzątania części z drogi to powinni zagonić sępy z pomocy drogowej a nie zajmują się takim rzeczami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.